kayaEstate
Free for Android
Install

The version of your browser is no longer supported. Update it for a better experience.

9
با ما تماس بگیرید

Buyukyali |

1 1

توضیحات

بیوک یالی در زمینی به مساحت ۱۱۱ هزار مترمربع با ۱۴۸۱ واحد بنا شده و دارای واحدهای ۱ تا ۵ خوابه است.
اکثر واحدها دارای منظره‌ای رو به دریای مرمره هستند.

شرکای پروژه بیوک یالی
پروژه بیوک یالی با مشارکت ۳ شرکت بزرگ و مطرح ترکیه Özak GYO، Ziylan و Yenigün İnşaat و ضمانت Emlak Konutساخته شده.

بیوک یالی در جاده ساحلی کازلی چشمه در سواحل دریای مرمره واقع شده است و دارای چشم‌انداز بسیار زیبایی است.

طراحی معماری بیوک یالی
طراحی معماری پروژه بیوک یالی را یک شرکت معروف انگلیسی به نام چمپیون تیلر Chapman Taylor انجام داده است. این شرکت تا کنون بیش از 200 جایزه بین المللی دریافت کرده است. Chapman Taylor که به طراحی‌های زنده، ارزشمند و دوستدار محیط زیست معروف است، پروژه بیوک یالی را متناسب با روح جاودانه استانبول و توجه به بافت تاریخی، فرهنگی و با رویکرد “شهرسازی نوین” طراحی کرده است و هدف آن، افزایش کیفیت زندگی از هر لحاظ است. در بیوک یالی، راه به سوی یک زندگی جدید باز می‌شود که در آن به انسان، طبیعت و تاریخ احترام گذاشته می‌شود.

امکانات پروژه

  •  استخرهای سرپوشیده
  • استخر رو‌باز
  • زمین تنیس
  • سالن بدنسازی
  •  پیلاتس
  • مرکز تندرستی
  • آب گرم (Wellness & Spa)
  • مراقبت‌های جوانسازی و پلی کلینیکی
  • خدمات سلامتی و مشاوره 

امکانات پروژه بیوک یالی
کنترل و تنظیم روشنایی، پرده، کرکره، کولر، گرمایش از کف و خلاصه همه تجهیزات خانه از طریق پنل لمسی یا گوشی‌های هوشمند صورت می‌گیرد. علاوه بر این، خانه‌های هوشمند، مکالمه تصویری، تماشای تصاویر دوربین‌های امنیتی، فضاهای عمومی مانند حمام سنتی، چشمه آب گرم، سونا، رزرو بلیط کنسرت، تئاتر و سینما، خدمات راهنمای میهمان، اطلاعات جاده، آب و هوا، کنترل آب سرد و گرم و دستگاه پخش صوت را نیز کنترل می‌کنند. فروشگاه‌های لوکس با محصولات روز دنیا، مکان‌های فرهنگی هنری، سالن‌های سینما، کنسرت و تئاتر، بازارچه محصولات ارگانیک، رستوران و تفریحات دریایی

خدمات مهمان Concierge

 خدمات راهنمای مهمان  که در دنیا نظیر ندارد، همه نیازهای ساکنان بیوک یالی را برآورده می‌کند. از خشکشویی لباس‌ها گرفته تا رزرو میز در رستوران‌های معروف کشورهای مختلف دنیا، خرید بلیت کنسرت، برنامه‌ریزی سفرهای بین المللی، برگزاری مهمانی‌های خصوصی و جلسات تجاری، کرایه هواپیما، کشتی، هلیکوپتر، خودروی کلاسیک و لیموزین، ارسال گل و هدیه، استخدام پرستار، خدمات مربی خصوصی، اجاره دفتر موقت و خلاصه هر چیزی که به ذهن شما می‌رسد در بیوک یالی تنها با یک تماس تلفنی انجام می‌شود. “خدمات راهنمای مهمان” که زندگی را راحت‌تر می‌سازد، یکی از امتیازات ویژه‌ای است که به ساکنان بیوک یالی ارائه می‌شود.

 

500

جزئیات

تعداد اتاق
1
تعداد آشپزخانه
1
تعداد سرویس بهداشتی
1
اندازه
تاریخ ثبت
2021-08-06 10:57:07

Find out more

Yedi mavi

2,595,450 ₺
1 1

Prova+34

با ما تماس بگیرید
1 1