kayaEstate
Free for Android
Install

The version of your browser is no longer supported. Update it for a better experience.

23
4,000,000 ₺

Düşler Vadisi Villa | زندگی در کنار طبیعت

365 m² 4 5

توضیحات

DÜŞLER VADİSİ RİVA 

توسط گروه های ساختمانی Yılmaz ، GYO و TOKİ در زمینی به مساحت 870000 متر مربع اجرا شده است .
ریوا با درهم آمیختن تمام نیازهای زندگی اکولوژیکی و مدرن ، زندگی رویایی به شما را ارائه می دهد که در این پروژه 509 ویلا وجود دارد .
این مجموعه از لحاظ دسترسی نیز اهمیت بالایی دارد که در فاصله اندکی از فرودگاه ، بسیاری از مراکز آمورشی و بهداشتی قرار دارد و در فاصله 15 دقیقه ای از  پل FSM واقع شده است . علاوه بر این ، شما از ترافیک دور و نزدیک به شهر هستید و همچنین از مزیت پل 3 و جاده کمربندی شمالی برخوردار خواهید بود .
وجود فضای سبز وسیع و ویوو بسیار زیبا از طبیعت به ارزش این مجموعه می افزاید .

DÜŞLER VADİSİ RİVA 

 دره رویایی  با پوشش گیاهی منحصر به فرد و با انواع مختلف گیاهان زیاد در عصر مدرن ، زندگی شهری و تکنولوژی رویای بازگشت به طبیعت را باورپذیر می کند.

 

DÜŞLER VADİSİ RİVA 

 یک پروژه بسیار خاص متشکل از انواع مختلف ویلا در یک منطقه سر سبز و با طبیعت زیبا، مناطق قابل کشت، تالاب و دره ای متشکل از یک علفزار با چشم اندازی بسیار زیبا، به بزرگی رویاهای شماست.

در اطراف دریاچه ، زمین های بازی کودکان و زمین های ورزشی ساخته شده بین درختان ، فعالیت های هیجان انگیز و سالمی را در طبیعت برای کودکان فراهم می کند.

یک استخر بیولوژیکی در ادامه تالاب تشکیل شده است. این حوضچه از آبهای طبیعی تشکیل شده است که از کانالهای آبی اطراف دره تامین می شود و شامل اسکله ها ، مسیرهای پیاده روی و مناطق سرسبز است. اگر از علاقمندان به ورزش باشید می توانید در زمین های بسکتبال، تنیس روی میز، تنیس، تیراندازی با کمان و،،، از اوقات خود لذت ببرید.

مرکز بهداشت ریوا ، مرکز بهداشت خانواده ریوا ، بیمارستان آموزشی و پژوهشی و  آلفا درمانی ریوا و مراکز آمورشی چون مرکز کاربرد آموزش بیکوز ، اردوگاه تابستانی کودکان ، مهد کودک ، مدرسه خصوصی تجارت فانوس آناتولی و همچنین مراکز خرید معتبری مانند فروشگاه سرخ سفید ، برج های ترامپ ، هایپرمارکت ریوا در نزدیکی این مجموعه واقع شده است .
این رزیدانس شامل ویلا ها بصورت 2 + 1 ، 3 + 1 ، 4 + 1 و 5 + 1  است که مساحت ویلا بین 152 مترمربع و 441 مترمربع متغیر است.
ویلا های 2 + 1 بین 152 تا 170 متر مربع ، ویلا های 3 + 1 از 180 تا 265 متر مربع ، ویلا های 4 + 1 از 270 تا 300 متر مربع و ویلا های 5 + 1  440 متر مربع مساحت دارند .

 

DÜŞLER VADİSİ RİVA

امکانات 

 سنسور تشخیص دهنده دود ، ورودی وسیع ،  پاسیو

باغ خصوصی ،  زیر زمین ، منطقه باربیکیو

کمد دیواری  ،  عایق حرارتی  ، استخر

باغ   ،  زمین بازی کودک   ،  تسهیلات رفاهی

دریاچه مصنوعی  ،  ساحل مصنوعی  ،  مسیر پیاده روی

بسکتبال  ،  تنیس روی میز  ،  تنیس

فاصله ها

۳۵ دقیقه تا فرودگاه صابیحا گوکچن

۳۰ دقیقه تا فرودگاه بینالمللی استانبول

۳۰ کیلومتر تا ماسلاک

۱۵ دقیقه تا پل ف س م

۶ کیلومتر تا بزرگراه تم

 

500

جزئیات

تعداد اتاق
5
تعداد آشپزخانه
2
تعداد سرویس بهداشتی
4
اندازه
365 m²
تاریخ ثبت
2021-05-22 19:53:34

Find out more

Acar Blu

1,000,000 $
320 m² 1 5